ionimax®

Іонний поляризаційний пристрій – іонімакс – це пристрій для обробки води, що запобігає утворенню накипу, допомагає у його видаленні і має багато інших переваг.

Побут

Іонімакс має широке практичне застосування .

Predĺženie záruky

Vážený uživateľ a majiteľ zariadení IPP alebo ionimax. Radi by sme Vám ako výrobcovia ponúkli možnosť predlĺženia záruky tohto zariadenia z bežných 24 mesiacov na 5 rokov.

SÚŤAŽ: Vyhrajte svoj vlastný ionimax!

Stačí zodpovedať dve súťažné otázky a správne odpovede budú zaradené do žrebovania 1.6.2017.

Чому саме іонімакс?

Унікальна система очищення води працює без необхідності догляду та технічного обслуговування. Дивіться самі.

teplarensky a vodarensky priemysel

Централізоване теплопостачання і водне господарство

Проблеми водяного каменю і твердої води відносяться до всіх компонентів і систем опалення та водопостачання, на експлуатаційні властивості і термін служби яких негативно впливають мінеральні відкладення, наприклад такі як, стояки, горизонтальна розводка, бойлери, газові колонки, радіатори, сантехніка, проточні нагрівачі, котли тощо. Як це відбивається на опалювальних і водопровідних системах?  

» Показати ще ...

У трубопроводах, найчастіше в глухих місцях і на ділянках зі зниженою циркуляцією, виникають відкладення у вигляді кристалічного водного каменю, мінералів, органічних речовин та іржі на трубопроводах.
Зазначена комбінація діє, як ізолятор і бар’єр. Результатом є загальне зниження проточності води, повільне нагрівання опалювальних елементів, а також недостатнє охолодження холодильного обладнання. Це призводить до значних, іноді 30% -вих теплових і енергетичних втрат. Іонімакс є  економічним і екологічним рішенням для систем водопостачання та опалення в промисловості.

» ховати

Харчування

Харчова та фармацевтична промисловість потребують воду, яка нешкідлива для здоров’я. Аналогічно від чистоти води залежать строки технічного обслуговування і експлуатації виробничих об’єктів і засобів виробництва. Екологічним і безпечним для здоров’я рішенням для усунення проблем з твердою водою і водним каменем є установка іонімакса в трубопроводах. Ваші мийні машини, виробничі станки, розливні машини, фільтри, форсунки і т.п., «захочуть» використовувати іонну поляризовану воду. 

» Показати ще ...

Іонна поляризація запобігає утворенню водного каменю, а також допомагає поступово руйнувати старі відкладення в системі. У той же час іонімакс знижує присутність небажаних бактерій, що позначається на більш високому рівні безпеки для здоров’я. Одночасно Ви можете знизити витрати на гастрогігієну, так як фізично модифікована іонізована вода зазвичай краще засвоюється і краще вбирається  організмом, що при її використанні з метою очищення та гігієни є важливим показником.

» ховати

shutterstock_469190174
shutterstock_270356306

Оздоровчі та готельні послуги

Власники і користувачі готелів, об’єктів для відпочинку і релаксації знають, що привабливий вигляд, якість обслуговування і досконале технологічне забезпечення відповідно до діючих стандартів, є основою їхнього бізнесу. Інвестиції в гігієнічно безпечне і естетично виняткове навколишнє середовище є досить високими. Захист устаткування, такого як басейни з прісною водою, джакузі, водонагрівачі, умивальники, лазні, сауни, самостійні проводки і трубопроводи є дуже важливим.

» Показати ще ...

На іонімакс Ви можете покластися, як на екологічний захист від водного каменю, крім того, він Вам допоможе позбутися старих відкладень, продовжить інтервал заміни води в басейні і знизить споживання хімічних засобів при його експлуатації.

» ховати

Медицина

Коли мова йде про охорону здоров’я, ми маємо на увазі весь спектр спеціальностей, який включає в себе і нашого стоматолога, акушера, хірурга, відділення швидкої допомоги, операційні зали, будинки для людей похилого віку та всі інші об’єкти, призначені для того, щоб людині з проблемами здоров’я була надана там допомогу. Саме тому, що об’єкти охорони здоров’я підключені до загальних мереж водопостачання, вода і гігієна тут, безумовно, відіграють особливу роль. Забезпечити встановлений виробником термін служби санітарно-технічного та спеціального обладнання, якому міг би зашкодити водяний камінь, ви можете  за допомогою профілактичних заходів, які вам надійно забезпечить іонімакс.

» Показати ще ...

Крім того, Ви отримаєте легко засвоювану і здорову воду, яка підтримує обмін речовин. Іонімакс значно знижує виникнення бактерій у воді і їх розмноження. Водопровідна вода, оброблена за допомогою пристрою іонімакс покращує гігієну і сприятливо діє на чутливу шкіру.

» ховати

shutterstock_77783581
shutterstock_455820490

Іригація

Поливання рослин та використання хімічних пом’якшувачів  в іригаційних системах є несумісним. Водяний камінь в цих системах та трубопроводах, при цьому, може створити фермерам, садівникам, розпорядникам парків, полів для гольфу і футболу великі проблеми.

» Показати ще ...

Ідеальне рішення полягає в легкій установці іонімаксу в такі зрошувальні системи. Це зупинить утворення водяного каменю і більш того, поступово видалить старі відкладення. Крім того, іонізована вода краще проникає в клітини живих рослин і ґрунт, так що харчування рослин поліпшується, а випаровування води знижується. Екологічним методом Ви  захистите своє обладнання, рослини і одночасно зменшуєте витрати води.

» ховати

Сільське господарство

Чи знаєте Ви про те, що третина води в Європі використовується в різних галузях сільського господарства? Зрозуміло, ми потребуємо продуктів харчування, і нам необхідна чиста вода для виробництва наших продуктів харчування. Іонімакс має в сільському господарстві всебічне використання. Не тільки для зрошення, а й у тваринництві. Він підтримує і захищає поїлки, значно знижує можливість появи бактерій, позитивно впливає на систему травлення та органи виділення, знижується споживання ліків та непотрібних хімічних речовин. Це врешті-решт впливає на здоров’я, екологію і весь процес розведення тварин.

shutterstock_535834729

Cертифікати

certifikaty-two-eco

Марки Two ECO® і ionimax® є зареєстрованими торговими марками компанії ТОВ «Two ECO».  Ми власниками декілька сертифікатів.

Články

Ionimax – продукція, яка постачається компанією NobilexGroup

Іонний поляризаційний пристрій Ionimax (іонімакс) – це пристрій для очищення води, який іонізує воду, відновлює її молекулярну структуру,…

Nobilex Group вітає з Всесвітнім днем туризму та Днем туризму в Україні!

NobilexGroup вітає всіх туристів та працівників туристичної сфери з Всесвітнім днем туризму та Днем туризму в Україні! Бажаємо…

NobilexGroup вітає всіх з днем знань!

1 вересня – радісний осінній день, наповнений посмішками та квітами, свято для всіх дітей. NobilexGroup вітає всіх з…

З Днем Незалежності України!

З нагоди річниці Незалежності нашої держави NobilexGroup бажає всім міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та…

В ПОШУКАХ ІДЕАЛЬНОЇ ВОДИ

Вода безумовно є найважливішою речовиною нашої Планети. Вона, як унікальний теплоносій, зберігає Землю від перегрівання, поглинаючи і перерозподіляючи…

Чиста й корисна вода навіть з крану – рішення для закарпатців

Вода – найважливіша складова середовища нашого існування. Після повітря, вода другий за значенням компонент, необхідний для людського життя.…

Влітку особливо потрібно контролювати питний режим

Прийшло літо, а з ним і немилосердна спека. Спрага мучить практично постійно, тож давайте розберемося – як правильно…

Якісна вода – джерело життя та здоров’я!

Пити воду в потрібній кількості та належної якості – життєво необхідно. І ми наведемо вам декілька аргументів, чому…

Nobilex Group вітає всіх дітей з Днем захисту дітей!

Бажаємо кожен день посміхатися, радіти, дружити, щось нове і цікаве дізнаватися про цей світ, слухати улюблену музику, дивитися…

Новинка від Nobilex Group

В Україну від компанії виробника надійшла нова партія модернізованих пристроїв Іонімакс. Особливістю новинки є те, що у пристрій…

Loading blog posts...

Čo o ionimax-e hovoria spokojní zákazníci?

[TEST_B id=600]

Čo o ionimax-e hovoria spokojní zákazníci?

Jana
z Lip. Mikuláša

Po namontovaní ionimax-u sa po troch mesiacoch ohrev vody v boileri skrátil zo štyroch hodín na dve a rýchlovarnú kanvicu, ktorú sme museli čistiť od usadenín dva krát do týždňa, za uplynulé tri mesiace stačilo raz. Super.

Tibor
zo Záhoria

Bývam na Záhorí, kde je veľmi tvrdá voda, tak som si na rodinný dom dal najprv namontovať magnetické zariadenie proti vodnému kameňu. Ale časom som videl najmä na teplej vode, že slabne prietok, takže kameň sa usádzal. Novému prístroju ionimax od firmy Two ECO som veľmi neveril, ale keď som dostal možnosť zadarmo si ho vyskúšať, pristal som na ponuku. Už po dvoch týždňoch prietok viditeľne zosilnel. Ionimax mám už vyše pol roka a som maximálne spokojný.

Amamou Jama

мене цікавить

Залиште свої контактні дані, і ми зв’яжемося з Вами.