Iонімакс ®

Іонний поляризаційний пристрій

Технічні характеристики

Величина напруги яка виникає між електродами (вольт) 0,6 – 0,8
Кислотно-лужні показники (збільшення pH) 0,2-0,4
Температура води (макс. гр.С) 100
Швидкість потоку води через пристрій (макс.) 4 м/с
Тиск води (макс.) 10 бар
Підключення (G) 1
Термін служби Не менше 10 р.
Розмір (довжина мм)  307
Вага (гр)  600

Технічні характеристики побутового пристрою іонімакс та пристрою призначеного для використання в промисловості одинакові, за винятком розміру, ваги та способу приєднання до трубопроводу.

Опис продукту

Іонний поляризаційний пристрій Ionimax (іонімакс) – це пристрій для очищення води, який іонізує воду, відновлює її молекулярну структуру, запобігає утворенню водяного каменю і має багато інших властивостей.

Іонімакс складається з корпусу з проточною частиною, що має вхідний і вихідний отвір. У цьому корпусі розташовано не менше двох електродів, які відрізняються один від одного електрично-провідним матеріалом. Вода, що протікає, створює з цими електродами вологу гальванічну складову частину. Електричної напруги цього елементу достатньо для того, щоб молекули води, що протікають, викликали поляризацію.
Ця напруга залежить від електропровідності води. Це явище може бути використане в воді з провідністю 50-2000 мкСм / см 2, тобто зі звичайною водою, в якій вміст солі 50-2000 мг/л.

Проходження води між цими електродами  призводить до виникнення  явища, де сіль кальцію (Ca 2*), магній (Mg *), залізо (Fe 2 *, 3 *), які є у воді, як карбонати, сульфати і хлориди, розкладаються  (дисоціюють) на гідроксиди. Результатом цього ефекту є те, що такі частинки втрачають здатність утворювати кристалічні відкладення в трубах, котлах, теплообмінниках і т. п..

Сутністю фізичної обробки води є «перенесення» або «збереження» вільного електричного заряду в окремих молекулах води, які, в результаті цього поляризуються (рівномірно орієнтовані). Цей ефект призводить до змін форми розчинних твердих  речовин таким чином, що вони уже не в змозі створювати  кристалічну решітку, тому що вони мають різну форму і розмір. Хоча ці карбонати створюються й  надалі, але тільки у вигляді м’яких частинок – нешкідливих, таких, які легко видаляється як шлам, замість твердого кристалічного наносу. Осідання припиниться, водяний камінь поступово зникне і новий вже не утворюється.

Рекомендації щодо встановлення

Установка повинна виконуватися кваліфікованим персоналом. Виробник не несе відповідальності за шкоду, яка може бути заподіяна пристрою в результаті неправильного поводження. Документ про установку тримайте для вашої потреби.

Під час тривалого відключення води у вашій водопровідній системі (відпустка, використовування на дачі, тощо),  після включення необхідно, щоб спочатку вода збігла  або використайте її для господарських потреб.

Умови зберігання:

Зберігати звичайним способом. Продукт є водонепроникним.
Строк служби та технічне обслуговування пристрою:
При нормальній експлуатації іонімаксу  мінімальний строк служби,  рекомендований виробником, становить 10 років. В високому мінералізованому середовищі , з водою з високим вмістом твердих речовин і т.п., ми рекомендуємо у разі необхідності промивання гарячим оцтом.

Умови обробки відходів:

Після закінчення строку служби пристрій ліквідувати, як будівельні відходи. Пакувальний матеріал продукту  належить до звичайних побутових відходів, рекомендується їх здати в пункт збору вторинної сировини, як паперові вироби.

Сертифікати та свідоцтва

Висновок Державної санітарно-епідеміологічної експертизи Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, яка  сертифікувала пристрої іонімакс для обробки питної води.

Сертифікат відповідності видано ОС ТОВ ВЕС «УКРЕКСПЕРТИЗА» м. Запоріжжя, що підтверджує  безпеку пристроїв іонімакс.

Відповідає вимогам ДЕСТ 12.2.063-81, пп.1.1, 1.5, 2.3, 3.3,3.7, 3.10
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

Мал. A Схема стандартного підключення до водопроводу: 1 – лічильник,  2 – вентиль (кульовий кран),  3 – фільтр,  4 – іонімакс.

Мал. B Схема підключення до обладнання для підігріву води: в тепловому контурі – 5 – фільтр.

Інструкція щодо встановлення

Положення:

Іонімакс може бути встановлений в будь-якому положенні. При цьому не має значення, яким боком вперед, а який назад.

Розміщення:

Найкраще встановити іонімакс на головному вводі води в будівлю, щоб був забезпечений захист всього об’єкта.

Установка:

У місці монтажу трубопровод  розпилюється та вирізається необхідна частина, що відповідає розміру іонімаксу. На двох кінцях трубопроводу встановлюються  відповідні гайки (голендери) необхідного розміру.

Голендери забезпечуються ущільнювачем,  іонімакс вкручувати  в підготовлену головку голендера. Після виконання установки перевірити герметичність з’єднань. Установка повинна виконуватися кваліфікованим персоналом. Виробник не несе відповідальності за шкоду заподіяну в результаті неправильного встановлення пристрою.

Комбінація з фільтром для води:

В будинках, квартирах з централізованим водопостачанням обов’язковою умовою при підключенні  іонімаксу є наявність фільтра грубої очистки води, який забезпечує захист пристрою від піску та дрібних камінців. Чому це є обов’язковою умовою?

Такий вигляд мають фільтри грубої очистки встановлені у квартирі з центральним водопостачанням.

Водопровід з постачання холодної води

 style=

Водопровід з постачання гарячої води

В будинках, постачання води до яких здійснюється з індивідуальних свердловин, встановлення фільтру грубої очистки не є обов’язковим у разі, якщо він уже встановлений на трубі у свердловині.

Іонімакс повинен бути останнім пристроєм в системі, щоб уникнути можливих звинувачень у невиконанні ним заявлених функцій.

Умови для правильного використання пристрою:

Поблизу іонімаксу не може бути ніякої електричної напруги на відстані менше 50 см. В систему водопостачання не повинно бути  вмонтовано іонообмінник, електромагнітну систему або систему для подачі зовнішньої напруги. В цьому випадку іонімакс не буде ефективним в очікуваній мірі.

Аналогічно іонімакс не рекомендується встановлювати  для обладнання з солоною водою або використання сольового розчину, який звів би нанівець іонну поляризацію. В цьому випадку іонімакс також не буде ефективним в очікуваній мірі.

Пристрої іонімакс призначений для води з нормальною провідністю 50-2000 мкСм / см.кв. Для води з більш високою провідністю іонімакс не буде ефективним в очікуваній мірі, швидше засмічуватиметься і термін його служби скоротиться.

Використовуйте іонімакс для води з температурою 0-100C °. Не призначено для обробки пари в закритому трубопроводі, існує небезпека пошкодження пристрою.

Максимальна швидкість потоку води через пристрій становить 4 м/с (при виборі типу пристрою враховуйте ці вимоги та максимальні витрати води, а не тільки відомості про діаметр трубопроводу). У разі більш високої швидкості води виробник  не гарантує ефективну роботу з запропонованим результатом.

Пристрій іонімакс розрахований на тиск до десяти бар. Більш високий тиск може призвести до порушень нормальної його роботи.
Забороняється відкривати та розбирати іонімакс.

Цей пристрій після відкриття  втрачає свою функціональність і гарантію. У разі необхідності звертайтеся до виробника або його представника в Україні. Не дозволяйте дітям гратися пристроєм.

Остерігайтеся підробок

Технічні характеристики та зовнішній вигляд побутових та промислових пристроїв іонімакс мають відповідати тим, які заявлені виробник пристрою.

Ексклюзивне право на постачання та реалізацію пристрою іонімакс в Україні належить компанії Nobilex group, про що між виробником компанією Twoeco, s.r.o.  та компанією  Nobilex group укладено угоду від 17 березня  2017 року. Права компанії Nobilex group захищені законом.

На упаковці пристрою іонімакс нанесене відповідне маркування.