Вода – найважливіша складова середовища нашого існування. Після повітря, вода другий за значенням компонент, необхідний для людського життя. На Землі не існує жодного живого організму в якому немає води, навіть найпростішого. Відомо, що рослини на 80-99% складаються з води, тварини – на 60-75% , а людини – у середньому на 70%.

Вживання чистої води забезпечує нормальну роботу внутрішніх органів. Зокрема, зберігає гнучкість тіла, змащує суглоби й допомагає проникненню поживних речовин. Достатнє забезпечення організму чистою водою допомагає боротися з надмірною вагою, вода є теплоносієм і терморегулятором. Загалом кількість води, яка необхідна для підтримання водного балансу, залежить від віку, фізичної активності, температури тощо. Добова потреба дорослої людини складає близько 2.5 л.

При такому великому значенні для людини вода має бути чистою та якісною, адже вміст у ній будь-яких шкідливих речовин сприяє неминучому погіршенню самопочуття та здоров’я.
Екологія, проблема з очисткою води на Закарпатті та рішення

Екологічна ситуація в Україні та Закарпатті зокрема потребує поліпшення. Скидання стічних вод, небезпечних відходів, викиди в атмосферу шкідливих речовин, концентрація нітратів у ґрунті та опромінення негативно впливають на життєдіяльність людини.

Ще однією з великих проблем є сміття. Торік на Закарпатті було обліковано 383 звалищ твердих побутових відходів, третина з них стихійні, шкідливі речовини з яких разом з дощовою водою потрапляють до ґрунту, у ґрунтові води та водойми.

Зважаючи на потребу людини в чистій та якісній воді, не можна оминути ще одну важливу проблему – питна вода в краї часто не відповідає стандарту.

Донедавна існувала помітна проблема з очисткою води на Закарпатті. Однак зараз виробники пропонують нове рішення – ефективні пристрої для обробки води, які дадуть змогу вживати чисту та якісну воду просто з крану. І це іонний поляризаційний пристрій Іонімакс.

Вода прямо з вашого крану оброблена за допомогою Іонімаксу:
• знімає шкірні та ревматичні проблеми;
• знімає шлункові і кишкові проблеми;
• підсилює процес перетравлення їжі;
• покращує фізичну і психічну рівновагу;
• стабілізує кровообіг;
• прискорює загоєння ран;
• активізує життєву силу;
• знижує чутливість до змін погоди;
• має кращий смак і довшу свіжість;
• вимиває з організму шкідливі речовини, які осаджуються;
• знімає кислотність організму;
• підвищує імунітет.

Іонімакс допомагає зберегти природу. Ви можете зменшити споживання пластикових пляшок і води в пляшках, а також споживання пластифікаторів або хімічних засобів для очищення в домашніх умовах. Таким чином, ми зберігаємо природу разом, – кажуть виробники пристрою Іонімакс представники компанії twoeco,s.r.o., Словацька Республіка.

У чому ж його унікальність? Іонний поляризаційний пристрій Іонімакс – це пристрій для очищення води, який іонізує воду, відновлює її молекулярну структуру, запобігає утворенню водяного каменю і має багато інших важливих властивостей.
Як це працює?

Іонімакс складається з корпусу з проточною частиною, що має вхідний і вихідний отвір. У цьому корпусі розташовано не менше двох електродів, які відрізняються один від одного електрично-провідним матеріалом. Вода, що протікає, створює з цими електродами вологу гальванічну складову частину. Електричної напруги цього елементу достатньо для того, аби молекули води, що протікають, викликали поляризацію.

Проходження води між цими електродами призводить до виникнення явища, де сіль кальцію (Ca 2*), магній (Mg *), залізо (Fe 2 *, 3*), які є у воді, як карбонати, сульфати і хлориди, розкладаються (дисоціюють) на гідроксиди. Результатом цього ефекту є те, що такі частинки втрачають здатність утворювати кристалічні відкладення в трубах, котлах, теплообмінниках і т. п.

Сутністю фізичної обробки води є «перенесення» або «збереження» вільного електричного заряду в окремих молекулах води, які, в результаті цього поляризуються (рівномірно орієнтовані).

«Цей ефект призводить до змін форми розчинних твердих речовин таким чином, що вони уже не в змозі створювати кристалічну решітку, тому що вони мають різну форму і розмір. Хоча ці карбонати створюються й надалі, але тільки у вигляді м’яких частинок – нешкідливих, таких, які легко видаляється як шлам, замість твердого кристалічного наносу. Осідання припиниться, водяний камінь поступово зникне і новий вже не утворюється», – пояснюють виробники.

Іонімакс перетворює звичайну водопровідну воду в іонізовану, яка швидко та ефективно насичує організм поживними речовинами. Пристрій збільшує кислотно-лужні показники за шкалою рН від 0,2 до 0,4. Іонізована вода має слаболужну реакцію і її pH знаходиться в межах від 7,5 до 9,5, що є фізіологічним для організму людини, Це дуже корисно для людського організму, але не підходить для мікроорганізмів, які в цьому навколишньому середовищі природно вмирають. Вимірювання підтвердили нам їх знищення. У гарячій воді з водопровідних труб їх кількість зменшилась більше, ніж у десять разів. Крім того, завдяки іонній поляризації зменшується шар відкладень на внутрішній стінці труб, що сприяє поступовому зникненню середовища, де б погані бактерії могли розмножуватися.», – пояснюють у компанії виробника.

Використання пристрою Іономакс дасть змогу зекономити, зокрема на витратах на воду в пляшках, пральні порошки, мийні засоби і пластифікатори.

Очищення води пристроєм Іонімакс не призводить до зміни її хімічного складу в трубах, а змінює фізичну структуру води. Мінерали та поживні речовини зберігаються в ній, навіть іонізуються для кращого засвоювання.

Іонімакс допомагає вивільненню хлору з води. Класичні методи, які ми використовуємо для того, щоб поступово позбутися хлору, або неприємного смаку, який виникає під час вживання хлорованої води, це кипіння, проціджування, охолодження в холодильнику, або додавання кілька крапель лимонного соку. Аналогічний благотворний вплив на вивільнення хлору з води має Іонімакс. Більше не потрібно боятися впливу хлорованої води на здоров’я, – додають виробники.

Найкраще пристрій Іонімакс встановлювати на головному вводі води в квартиру, будівлю, щоб був забезпечений захист всього об’єкту.

Досі сумніваєтеся у якості води, яку вживаєте? Прийміть рішення на користь свого здоров’я – Іонімакс від Nobilex group! Консультація за телефоном: +38 097 004 00 11.