Прийшло літо, а з ним і немилосердна спека. Спрага мучить практично постійно, тож давайте розберемося – як правильно пити воду влітку.

Більшість вже в курсі, що на 65-75% тіло людини складається з води, залежно від м‘язевої маси та віку. Однак ми постійно втрачаємо воду через дихання, потовиділення, випаровування з поверхні тіла і виділення продуктів життєдіяльності. Втрати води збільшуються під час спеки, при заняттях спортом та інших фізичних навантажень.

Рідину організм отримує не тільки у процесі пиття – частина води надходить з їжею, а також невелику кількість генерує сам організм. Однак саме вживання води залишається основним джерелом гідратації.

Влітку особливо потрібно контролювати питний режим. При цьому не варто покладатися тільки на відчуття спраги – вона не є надійним показником рівня гідратації організму. На відчуття спраги може впливати дія медикаментів, стан здоров’я людини. Наприклад, діти та літні люди не надають значення цьому відчуттю, тож важливо стежити, щоб кожен отримував денну норму води.

Для кожної статі, віку, ваги людини та залежно від фізичних навантажень ця норма різна. Вчені встановили, що в середньому дорослий чоловік протягом дня втрачає 3,7 літра води, а жінка – 2,7. Випивати потрібно стільки ж. З їжею надходить 0,7 л рідини, в результаті метаболізму організму отримуємо 0,3 л, а решту потрібно доповнювати питною водою.

Отже, влітку, втім як і завжди, потрібно дотримуватись питного режиму і тепер ви знаєте як. Та не забувайте – вода, яку ви п’єте або використовуєте для напоїв і їжі, повинна бути чистою і якісною. За допомогою сучасного іонізатору води іонімакс ви можете забезпечити себе та свою родину очищеною питною водою. Цей пристрій іонізує воду, відновлює її молекулярну структуру, підтримує кислотно-лужний баланс, стабілізує її фізичні та хімічні властивості, має екологічний та економічний ефект та багато інших властивостей.

Відтепер і на Закарпатті є змога отримати сучасні іонізатори «Ionimax”! Дізнайтеся більше на офіційному сайті компанії (посилання).

Контакти:
+38 050 670 35 36
nobilexgroup@gmail.com
Консультація
+38 097 004 00 11